بهترین و تلخ‌ترین اتفاق سال ۹۶ از نظر رئیس سازمان اورژانس

به گزارش گروه دیگر رسانه‌های مجله فارس پلاس، پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کل کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو در خصوص تلخ‌ترین و تاسف برانگیزترین حادثه سال ۹۶ گفت: حادثه سقوط هواپیما برای من بسیار تلخ بود و مرا به شدت تحت تاثیر قرار داد و بسیار ناراحت و غمگین شدم.
وی هم چنین در خصوص بهترین اتفاقی که در سال ۹۶ تجربه کرده است افزود: تولد نوزادان در بالگرد‌ها از جمله خاطرات شیرینی بود که در این سال برای من در اورژانس رخ داد.
کولیوند تصریح کرد: هم چنین میلاد نوزادان در مناطق زلزله زده کرمانشاه در کمپ‌ها و بیمارستان‌های صحرایی، پیوند عضو‌هایی که در این سال شکل گرفت و خیلی از افرادی که فکر می‌کردیم شاید حتما به کام مرگ می‌روند، اما با پیوند عضو موفق زنده ماندند هم در زلزله کرمانشاه و هم افرادی که دچارسکته شده اند با پیوند موفق در سال ۹۶ روبه رو بودند.
رئیس سازمان اورژانس کل کشور ادامه داد: ما ۸۰۰ نفر از افرادی که دچار سکته مغزی می‌شوند و حتما باید فلج می‌شدند را در همین یک سال گذشته در شهر تهران نجات دادیم و سالم و سلامت به خانه‌های خود بازگشتند این‌ها از بهترین و شیرین‌ترین خاطراتی بود که در سال ۹۶ در اورژانس برای من رقم خورد.

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و خبرگزاری فارس صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *