نامزد شدنم در جشن بازیگر اشکم را در آورد/ امیدوارم بعد از درمان باز هم روی صحنه برگردم

به گزارش گروه دیگر رسانه‌های مجله فارس پلاس، حسین محب اهری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، درخصوص آخرین مراحل درمان خود گفت: مراحل درمان را همچنان سپری می‌کنم. برخی روزها حالم خوب است و روزهایی وجود دارد که بسیار سخت آنها را سپری می کنم اما همچنان امیدوارانه درمان را ادامه می دهم.

وی با اشاره با ادامه روند درمان خود تاکید کرد: مسئولین قولهایی داده اند تا سایر آمپول هایی که برای درمان بیماری لازم است را تهیه کنم. این آمپول ها بر اساس گفته پزشکان به روزترین و داروهای مبارزه با بیماری من است و پیش بینی میکنم که با تزریق آنها حالم بسیار بهتر شود. امیدوارم بعد از تزریق این آمپولها دوباره به وضعیت عادی بر گردم و بتوانم بازی کنم.

بازیگر سریال “دردسرهای عظیم” درباره نامزدشدن خود برای دریافت جایزه جشن بازیگر در سال ۹۷ ادامه داد: باور کنید منم نمی دانستم که برای این جایزه نامزده شده ام و هم اکنون از فرط شادی بغض گلویم را فشار می دهد. بی نهایت خوشحالم که هنوز هم دوستان کار من را می بینند و در این سن به زحمتی که می کشم توجه می کنند.

وی در همین راستا ادامه داد: تمام زندگی من تئاتر است و همه لحظات آن در هر شرایطی روی صحنه تئاتر گذشته است. من عاشقانه تئاتر را دوست دارم. وقتی تئاتری به من پیشنهاد می شود، از خیلی از مسائل مالی آن می گذرم و فقط به خود شخصیت و تئاتر فکر می کنم و تمام حواشی را کنار می‌گذرام. ممنونم از تمام داورانی که من را لایق این نامزدی و جایگاه دانستند.

بازیگر نمایش “هملت” درباره چگونگی موفقیت خود طی سالها حضورش در تئاتر خاطرنشان کرد: من در طی ۴۴ سال فعالیت ام در عرصه نمایش در هشتاد اثر به ایفای نقش پرداخته ام که اگر شما پروسه تمرین و اجرای هر اثر را ۴ ماه در نظر بگیرید من نزدیک به ۳۲۰ ماه از این سالها را که نزدیک به ۲۶ سال می شود روی صحنه بوده ام. ذهن من در این سالها به دور از حاشیه به دنبال کشف و تمرین و ممارست در تئاتر بوده و به نظرم همین دور بودن از حاشیه های تئاتر باعث شد که همچنان بتوانم نظر دوستان را جلب کنم.

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و خبرگزاری فارس صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *