ریختن گازوئیل در جاده چالوس؛ از شایعه تا واقعیت

از شایعه تا واقعیت: «ریختن گازوئیل در جاده چالوس» ادعایی است که با آغاز فصل سفر در اوایل تابستان چندبار در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. برای بسیاری از کاربران و مسافران شمال کشور این شبهه وجود دارد که آیا واقعا برخی از رانندگان جرثقیل، برای جذب مشتری بیشتر دست به چنین کار خطرناکی می‌زنند؟

 

* نظر دادستان

 حاجی رضا شاکرمی، دادستان کرج در گفت‌وگویی به صراحت شایعه ریختن گازوئیل در جاده کرج-چالوس را رد می‌کند و می‌گوید: ریختن شایعه در جاده چالوس شایعه است.

*  نظر رئیس پلیس‌راه استان البرز

رضا معظمی گودرزی، رئیس پلیس‌راه استان البرز هم در گفت‌وگو با فارس عنوان می‌کند:  هیچ مرجع ذیصلاح و شخصیت حقیقی یا حقوقی شاهد ریخته شدن گازوئیل در جاده نبوده است. ممکن است این روغن یا ضد یخ، بر اثر تصادف در جاده ریخته شده باشد که به‌ خوبی پاک‌سازی نشده است.

وی قول می‌دهد: هر وقت عامل و یا علت این کار مشخص و نفس عمل برای ما مسجل شود، فرد خاطی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، شناسایی کرده و به مراجع ذیصلاح تحویل خواهیم داد تا در چارچوب قانون با وی برخورد شود.

* نظر مردم

بسیاری از مردم بومی این منطقه نیز، تاکنون ادعایی مبنی بر مشاهده ریختن گازوئیل توسط اشخاصی و یا رانندگان جرثقیل نداشتند و کیفیت بد آسفالت را علت اصلی تصادفات می‌دانند.

* نظر رانندگان جرثقیل

رانندگان جرثقیل هم این موضوع را خلاف انسانیت می‌دانند و می‌گویند هرگر چنین نانی را سر سفره خانواده‌شان نمی‌برند.

گزارش صداوسیما در این رابطه را مشاهده می‌کنید:

 

 

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *